Please enable JS

Neden Pino Karavan?


Neden size özel bir Pino karavanınız olmasın?

Pino Karavan , Kaliteli Karavancılık anlayışı ile İstanbul ‘da kurulmuştur.

Bir karavan satın alırken dikkate alınması gereken birçok kriter var. Karavana bir yatırım yapıyorsunuz ve yıllar boyu kullanmayı umuyorsunuz. Tatillerinizi kendinize ayırdığınızı zamanı özgürce ve serbestçe geçirebilmek istiyorsunuz. Istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun modeli, sadece sizin için tasarlanan ve eşi olmayan size özel bir tasarım sunan Pino’dan daha yakın kimi seçebilirsiniz ?

PİNO KARAVAN
ÖZELLİKLERİ

KALİTE ODAKLI ÜRETİM

STANDARTLARA UYGUNLUK

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ


Bütün ürünlerimizde en konforlu, en güvenli, en keyifli tatilleri yaşamanız için size en uygun kalite-fiyat dengesini hedefliyoruz. Kalite iyileştirme ve ürün geliştirme çalışmalarımızı daimi olarak sürdürmeyi hedefliyoruz. Kullanıcılarımızdan gelen yorumlar ve öneriler ile yenilikler sağlıyoruz. Satış sonrası destek ve bakım servisimiz sizi memnun etmek için bizim için her şeyden daha önemlidir.

 • KABİN YAPISI

  Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım için en iyi standartlarda üretilmiş bir karavan öncelikle aranan kriterlerin başında gelmektedir. Karavanınızın görünmeyen yerlerine de bedel ödersiniz. Bu yüzden, görsel kaliteden daha da önemlisi, karavanda görünmeyen iç yapının sağlamlığı ve işçilikteki titizliğin aracın her kısmında sağlanmasıdır. Hem hafif hem sağlam kabin yapısı sizin için değerli bir yatırımdır.

 • SÜRÜŞ DONANIMLARI

  Karavanda güvenli sürüş siz ve sevdikleriniz için temel koşul olmalıdır. Pino Karavanlar uluslararası standartlarda, son teknoloji çeki ve sürüş ekipmanları ile donatılmaktadır. Tüm karavanlarımız içiniz rahat şekilde yola çıkmanız, gözünüz arkada kalmadan rotanıza bakmanız ve sevdiklerinizle en güzel seyahatleri geçirmeniz için üretilmektedir.

 • YALITIM

  Isı yalıtımı ve su yalıtımı karavanda konforlu vakit geçirmenizin temel önceliklerindendir. Pino’nuzu 4 mevsim ve yıllar boyu keyifle kullanmanız için size sağladığımız bir başka Pino garantisidir.

 • TASARIM ESTETİK

  Ergonomik tasarım karavanda kendinizi evinizde hissetmeniz için en dikkat edilmesi gereken özelliklerdendir. Mutfak, banyo üniteleri, oturma alanı, yatma alanı ve diğer kısımlarda optimum yerleşim size hem geniş bir mekan hem de pratik kullanım sağlar.

 • KONFOR

  Isıtma ve soğutma sistemleri, medya ve diğer hobilerinize uygun ekipmanlar, aksesuarlar seyahatinizi en iyi şekilde geçirmeniz için isteklerinize uygun şekilde tasarıma entegre edilerek size özel bir Pino’ya dönüşür.

 • TÜRK MALI

  Türkiye’den dünyaya taşınan markamız, kendine özgü tasarım ve kalite çizgisiyle başlı başına bir referans olmuştur. Tüm kullanıcılarımızla birlikte tasarıma ve seyahate devam ediyoruz.